کالاهای اصلی با گارانتی های معتبر در فروشگاه اینترنتـی گت لاجی

 

فروشگاه اینترنتـی گت لاجی اصالت و کیفیت کالاهایش را تضمین و آنهـا را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می کند.

کالاهای اصلی

از آنجـا که فروشگـاه اینترنتـی گت لاجی برای تامیـن کالاهای ارائه شده در وب سـایت، تنهـا با شرکت های معتبـر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند، مشتریـان می توانند اطمینـان داشته باشند که کالای دارای هولـوگرام و برچسب معتبـر که هیچگـونه دخل و تصـرفی در آن صورت نگرفتـه و از مجـاری قانونی وارد کشـور شده است، را از فروشگاه اینترنتـی گت لاجی خریـداری می کنند.

شـرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نماینـدگی رسمی ندارند و امکان واردات کالا را ندارند، فعالیـت آنها غیـرقانونی محسـوب می شود.

ذکـر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنـده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبـر است که کیفیـت کالا را تعییـن می‏ کند.

در حـال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سـایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیـل خط تولیـد ارزان تر است که در این کشـور تولید شده اند.

گارانتی اصلی

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کننـدگان قـانونی در کشـور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، میبایست گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنـابراین گارانتی اینگـونه شرکت ها، گارانتی معتبـر محسـوب می شود. به این ترتیب مشتریـانی که گارانتی های بی نـام و نشـان آنها را سردرگم کرده است، می توانند گارانتی های معتبـر را از نامعتبـر شنـاسایی کنند.

تمـامی محصولات ارائه شده در فروشگـاه اینترنتـی گت لاجی توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبـادی قانونی وارد کشـور شده اند.

لازم به ذکر است کلیـه کالاهای مشمـول گارانتی، پس از تحویل به خریدار، طبق شرایط درج شده در صفحه بازگشت کالا، دارای 7 روز ضمـانت بازگشت کالا میباشند و پس از مدت ذکر شده مشتریان میتـوانند از خدمـات پشتیبـانی و خدمات پس از فروش درج شده در برگه یا برچسب و شرایط ضمانت نامه کالای خریداری شده بهره مند شوند.

بررسی مسـاله و حل مشکـل کالای مورد نظر در حوزه صلاحیت شرکت گـارانتی کننده است و فروشگـاه اینترنتـی گت لاجی هیچگونه مسئولیتـی نسبت به مشکلات اشاره شده نخـواهد داشت ولی در جهت سهـولت و همکـاری در جهت رفع مشکـل همـواره در کنار شما مشتـری گرامی خواهد بود.


* در آخـر این نکته را نیز یادآور می شویم که کلیـه کالاهایی که در فروشگـاه اینترنتـی گت لاجی عرضه می شوند به هیچ عنوان کالای کارکرده نمی باشد.

چت کنید
1
سئوالی دارید؟
Scan the code
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم