روش هـای پرداخت در فروشگاه اینترنتـی گت لاجی

  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتـی

تمامی کاربران فروشگاه اینترنتـی گت لاجی می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتـی  در سایت فروشگاه اینترنتـی گت لاجی و یا از طریق پنل اینترنـت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسـال می شود.

روش پرداخت اینترنتـی

کاربران محترم سایت فروشگاه اینترنتـی گت لاجی می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتـی وجود دارد.

هنگام پرداخت اینترنتـی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

رمز خرید اینترنتـی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتـی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتـی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتـی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتـی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند، اما اغلب بانک ها در زمان تحویل کارت رمز خرید اینترنتـی را ارائه نمیدهند.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتـی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و با وارد کردن کارت، بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتـی، رمز خود را تعریف کنید.

کد CVV2

این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتـی کاربرد دارد. این کد روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و … به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

تاریخ انقضا

تاریخ انقضا نیز بر روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. چنانچه بر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

  • پرداخت در محل تحویل ( تهران – مناطق 22 گانه )

به کاربران محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتـی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، فروشگاه اینترنتـی گت لاجی این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها مناطـق 22 گـانه تهـران باشد، وجه سفارش را هنگام تحویل گرفتن، به یکی از روش های زیر پرداخت کنند:

پرداخت توسط کارت بانکی

از آنجـا که همه ماموران تحــویل سفــارش فروشگاه اینترنتـی گت لاجی دستگـاه های کـارت خـــوان سیـــار (POS) به همراه ندارند، در صــورت تمـایل به پـرداخت از طــریق کـارت بانکی، حتمـا میبایست قبل از ثبت سفارش با فروشگاه اینترنتـی گت لاجی از طریق شمـاره تلفن: 88228242 – 021 هماهنگی صورت گیرد.

پرداخت وجـه نقـد

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فروشگاه اینترنتـی گت لاجی امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 * لازم به ذکر است، سفارش هایی که از طریق باربری ارسـال می شوند یا مبلغ آنها بیشتر از یک میلیون تومان ( 1.000.000 تومان ) است، میبایست پیش از ارسـال کالا، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتـی تسویه شوند.

پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتـی از طریق درگاه پرداخت اینترنتـی فروشگاه اینترنتـی گت لاجی و یا پرداخت در محل را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت مدیریت حسابداری مجموعه که از کارشناس مجموعه دریافت می کنند واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتـی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتـی سایت فروشگاه اینترنتـی گت لاجی به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و فروشگاه اینترنتـی گت لاجی پیشنهاد می کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.


* تحویل گیرنده سفارش میبایست، هنگام دریافت کالا کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی ارائه نماید.

* به مشتریان محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتـی انجام دهند.

چت کنید
1
سئوالی دارید؟
Scan the code
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم